| Dutu15 a întrebat:

Repede! Vreau sa-mi fac un cont de facebook si nu stiu ce nume să-mi pun.Are cineva niste sugestii, as dori sa contina ori Anda, ori Elena, ori Duțu, dar daca aveti alte sugestii foarte dragute eu o sa vad ce o sa aleg. Funda! Multumesc! kiss :-D

Răspuns Câştigător
| carlyhalatz a răspuns:

Orice, numai nu folosi urmatoarele nume :

anda pissik tau

elenuta Elena

anda andruta

komoara tha

si alte nume penibile.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce nu îți pui numelel tău real, vei fi găsită de prieteni mult mai ușor?
Pa, pa.

| Dutu15 explică (pentru Legiuitoarea):

Pentru ca am mai avut un cont de facebook in care aveam numele meu real dar la.m inchis si acum vreau sa mi fac altul dar sa contina unul din acele nume

| ElenaSA a răspuns:

Anda Ela

| Cronic a răspuns:

Elena Dutu

| serendipitate a răspuns:

Elanda

| Dutu15 explică:

Nu te înșeli deloc