| IDamonSalvatore a întrebat:

Nu prea stiu sa ma comport cu o fata, intodeauna o dau in bara. Vreau sa ma ajute cineva in legatura cu acest lucru. Multi oameni mai in varsta imi lauda felul meu de a fi dar pentru o fata de varsta mea cred ca trebuie sa fiu mai mult ca sa o impresionez. Va rog frumos daca vreti bagati idul meu aici damonsalvatore

3 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Asta pentru ca nu ai gasit fata potrivita pana acum. Nu trebuie sa schimbi ceea ce esti doar pentru ca fetele de azi nu stiu sa aprecieze calitatea. Fii cuminte si ai rabdare.

| IDamonSalvatore explică (pentru EvangelineLovin):

Da ai dreptate. Am vazut fete Ok care stau cu baieti cu multe minusuri. Cred ca o sa pot si eu sa imi fac candva. Cred ca e cum ai spus tu, nu am gasit fata potrivita.

| DiaDia3331 a răspuns:

Pai eu iti zic sa ii targi scaunul la un restaurant sa o lasi sa intr prima daca si-a scapat ceva pe jos ridical tu. cand va intalniti sarutai mana ...cand plecati fiecare acasa condua pana in fata scari un sarut acolo si noapte buna pupe pupic pe obraz si asta cam e comportamentul cu o fata...A si du- si niste florii te log fundita.