| Nukro a întrebat:

Nu știu cum sa îl fac sa îmi răspundă, adică s-a comportat foarte indiferent, dar merita sa lupt pentru el, ce ar trebui sa ii scriu ca sa renunțe la ideea de Block? Mersi

9 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Ce anume te face sa zici ca merita sa lupti pentru el?
Dragoste cu sila stii ca nu se poate...

| darrio2007 a răspuns:

Nu ii scrie cum ai scris aici.
Daca este indiferent fata de tine, nu inteleg de ce vrei sa lupti pentru el? Poate are pe altcineva.

| GirlOnline81 a răspuns:

Eu sunt de parere ca uneori merita sa lupti pentru o relatie, dar numai atunci cand nu esti singurul din acea relatie care lupta.
Intelegi ce zic?
happy

| Nukro explică (pentru GirlOnline81):

Da,problema este ca nu am avut o relație știu ca Spuneti toți renunța sau dai spațiu nu pot vreau dar nu pot sa îl uit, totul din mine ma împinge spre el înțelegi, vreau doar sa îl văd fata in fata când îmi spune de ce se comporta așa și chiar dacă nu ma vrea unica chestie care m-ar face sa ma opresc ar fi refuzul lui vreau sa văd asta cu ochii mei

| Nukro explică:

Da dar am o poveste care nu pot scrie aici e prea intim înțelegi? Adică as vrea sa scriu dar nu pot, adică pentru ca a trebuit sa fie așa. Dar eu am o singura întrebare, dacă ai primi un mesaj de la fata p care tu ai blocat-o fără motiv si fără explicație cam care ar fi acela sa îți capteze atenția? Ce mesaj te-ar face sa te mai gândești sa vorbești cu persoana resp mulțumesc. De raspuns

| danbnz a răspuns (pentru Nukro):

Un motiv trebuie sa fi avut sa-ti dea block.
Poate esti prea insistenta si posesiva... multor baieti nu le place asta.
Sau si-a gasit pe alta.

| Nukro explică (pentru danbnz):

Da înțeleg, sunt o persoana Ft vorbăreață asta-i adevarul dar nu cred ca insistam sau sa fiu posesiva încercam sa ma apropii de el atât și de atunci sa răcit

| SantosCJ a răspuns:

Da i spatiu si timp

| Nukro explică (pentru SantosCJ):

Am sa încerc nu am de ales