| nemaipomenita a întrebat:

O intrebare mai speciala pentru baieti. Va ginditi la fostele iubite? cred ca am paranoia)) imi pare ca iubitul meu se gindeste la fostele lui cu care a fost mai mult timp decit cu mine, Ele Poate sunt si mai frumoase si mai atragatoare decit mine...Chiar ma compara cu fostele sau imi pare mie ca se tot gindeste la ele?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Astea sant suspiciunile tale

| SkyPilot a răspuns:

Unii se gandesc, altii nu. Tu nu ne spui ce anume te face sa crezi ce ai scris, nu este nimic concret in intrebarea ta. Cel mai bine ai face ca in loc sa fii geloasa pe ceva ce iti imaginezi, sa te concentrezi pe relatia voastra. Gandeste-te cum poti face sa fie mai atras de tine.

| Vanqu1sh a răspuns:

Ne gandim, dar nu sunt motive de gelozie, adica nu e ceva serios, probabil cum si voi va ganditi la fostii.

| HoTSaucE a răspuns:

Vorbesc din propria experienta.Mi se intampla sa imi aduc aminte de unele faze, sau cand ma intalnesc cu prieteni comuni. Logic ca mai intrebi, ce mai face X?
Cred ca ti se pare, incearca sa nu devii prea geloasa din cauza asta. Daca s-ar gandi la altele nu ar mai fi cu tine, nu?