| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti: Daca intalniti 2 fete la fel de frumoase, care vi se pare mai atragatoare: cea timidahee hee sau cea cu tupeu devil?batting eyelashesbig grin

Răspuns Câştigător
| lovenotsex a răspuns:

Eu as alege-o pe cea timida, pentru ca simte, dar ii este mai greu sa ofere, iar atunci cand ofere sau zice cuv de dragoste sti ca sunt spuse din suflet. Dar depinde ce fel de timiditate.In ultima vreme am ales tupeul fetelor, chiar daca imi place timiditatea lor. Dar fiecare cu gusturile lui, si nu mereu ai aceleasi gusturi depinde de persoana pe care o intalnesti.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

-Timida dar '' indrazneata''!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer mie mi-ar place mai mult cea timida... dar acum fiecare baiat cu preferintele lui... Timida dar nu chiar foarte timidatongue oleaca mai retinuta

| Ralucutza_6410 a răspuns:

Eu sunt fata da` rasp si eu: cred ca cea timida este mai placuta de baietzy big grin