| Cosmin_Pedro_1995 a întrebat:

Oare chiar nu s-a nascut fata potrivită mi-e? De vreo 3 ani încoace sunt tot in așteptări dar nimic nu iasa cum trebuie... M-am săturat.

7 răspunsuri:
| Inceputul a răspuns:

Timpul le rezolva pe toate. Daca este sa se intample se va intampla.

| FemeiaPisică a răspuns:

Sunt 7 continente, 7 mări, 7 minuni ale lumii şi peste 7 miliarde de oameni. Ai căutat peste tot şi ai luat la rând fiecare om de afirmi că nu s-a născut aleasa?

| CuriousStuff a răspuns:

Mie*
Degeaba astepti, ca nu o sa cada din cer exact pe scaun langa tine, trebuie sa depui si un efort... Adica sa cauti.
E ca si cum ai intreba, "De 3 ani astepti si inca nu m-am imbogatit, oare nu s-au tiparit destui bani incat sa ma imbogatesc si eu?"

| Adry05 a răspuns:

3 ani. foarte mult timp.
Daca stai asa si astepti sa vina sa vina n-o sa vina.

| BlackRose03 a răspuns:

Presupun ca esti inca tanar, ai toata viata inainte. Iubirea nu e totul.Si daca vei ajunge sa ai o relatie in viitorul apropiat cel mai probabil nu va fi pe viata. Fata perfecta nu exista.Inca n-ai reusit s-o gasesti, dar asta nu inseamna ca nu exista.E undeva si o s-o intalnesti, dar e nevoie de timp.Nu va fi perfecta sau neaparat potrivita tie, important e sa aveti incredere unul in celalalt si sentimentul sa fie reciproc.

| OMFGConrad a răspuns:

Pentru tine, dacă nu ai bani nu ai nici femeie. Sorry but i'm not sorry.

| Violleta2022 a răspuns:

Cosmine, ca sa "iasa" ceva, trebuie sa bagi ceva!
In cazul tau, trebuie sa bagi atentie, ca nu vine nimeni sa te traga de maneca, sa-ti faca avansuri sau sa te invite udneva, asta trebuei s ao faci tu, ca de aceea esti baiat!