| kandaraki a întrebat:

Imi place de o domnisoara, doar ca are un caracter interesant. Pare uneori ca accepta sa iasa cu mine, zambeste, flirteaza dar uneori e greu de ajuns la ea, in sens ca refuza sa iasa. Inteleg ca trebuie rabdare, dar totusi, cum sa ma comport cu ea si ce asteptari?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E capricioasa sau vrea sa te cucereasca definitiv. Ai grija!

| Mayar a răspuns:

Ii face placere compania ta, dar mai adauga si putin piper in relatie. Nu e si normal? Altfel nu te-ai plictisi?
Vrea sa te lase sa o cunosti cate putin si se si joaca cu tine, nu in sensul ca isi bate joc de tine, dar in sensul ca ii placea aceasta etapa de dinaintea chestiilor cu pupaturi, imbratisari si alte subiecte pe care nici nu vreau sa le deschid. Lasa ca mai ai vreme de alea, bucura-te de distractie. Mai rar asa o domnisoara, o felicit!

| kandaraki explică (pentru Mayar):

Pai asa si decurge, o cunosc incet incet. Doar ca nu vreau sa par ca ma bag in sufletul ei, inteleg ca trebuie timp, o sa merg incet spre ea pas cu pas.

| Mayar a răspuns (pentru kandaraki):

Foarte bine! E o domnisoara deosebita! Ai noroc. Multa fericire va doresc

| kandaraki explică (pentru Mayar):

Mersi. De acord ca e deosebita - de asta si vreau cu ea o relatie serioasa!

| Neo12 a răspuns:

Bună!
Treaba e clară. Ori vrea ceva, dar se lasă mai greu, ori nu vrea.
Mai bine discută cu ea despre lucrurile care vă leagă și ceea ce se întâmplă între voi.
O zi plăcută!