| cosmingcc a întrebat:

De ceva timp incoace tot pun linckul site'ului meu pe google si nu il accepta, oare de ce? imi trebuie cont pe google pentru al accepta ei, sau cum fac sa ia si site'ul meu la ei?

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Google indexeaza siteuri facute relativ corect ca sintaxa. scrie adresa completa si cauta-l asa. Daca apare, atunci e indexat, daca nu apare inseamna ca pe cuvintele alea cheie dupa care cautai esti cam departe de prima pagina happy

| Spintecatorul a răspuns:

Eu aveam cont facut si mi l-au acceptat cam in 3 zile.

| cosmingcc explică:

Nu exista pe google

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

93. 118. 201. 129:27016 sv meu de cs gooo