| GabriiiiiElla a întrebat:

Ofer FUNDITA celui care imi explica ce inseamna cand un baiat ii spune unei fete :,, Roses are red, Violets are blue. I have a gun. Get in the van." Ce doreste acel baiat sa transmita fetei?

Răspuns Câştigător
| Sarcasticu a răspuns:

„I have a gun. Get in the van" doar cele 2 propoziții sugerează ceva mai puțin „neplăcut" pentru tine. Restul e ..can can la ce se poate întâmplă în dubă. smug

2 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Ca ar trebui sa-si ia si ea o arma sau sa-si angajeze un bodyguard.

| MдĐдLiNид a răspuns:

Ca o place, si ca e foaaaarte foaaarte furacios. Nu are imaginatie de loc, sau nici nu s-a sinchisit sa iti scrie o poezie de manuta si gandirea lui. ^.^