| anonim_4396 a întrebat:

Ok... pai, eu sunt zodia Taur, iar baiatul de care imi place este Leu. M-am uitat pe net daca ne potrivim, iar pe unele site-uri spune ca da iar pe altele nu. Voi ce credeti? P. S: A mai fost cineva cu un Leu? Ce fel de fete ii plac? Cum se comporta cand e atras de o fata? etc.

Răspuns Câştigător
| bonatz a răspuns:

Eu unul nu cred in chestiile de genul. Oricum, ca sa nu par bagator de seama, aiurea, o sa te ajut nitel.

Prietenul meu cel mai bun e leu. 2 foste de-ale mele sunt leoaice. Bun. Punandu-i pe toti 3 in aceeasi oala si uitandu-ma ce au in comun, iti pot zice ca leii sunt duri, stapani pe sine (de multe ori se cred stapani pe tot), cedeaza foarte greu de la ei si lupta pana cand primesc rasplata.

Banuiesc ca sunteti de acord cu mine.

Bafta!

4 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

Bună.
Nu știu dacă trebuie să crezi în chestiile de pe internet. Dacă acolo scrie ca nu vă potriviți ce vei face? Te vei despărți de el? Zodiile nu prea au legături. Tot ce contează este să vă iubiți.

| oanamari333 a răspuns:

S-ar putea sa va intelege-yi dar o sa va maisi certati!

| Cr3aT2a a răspuns:

Eu sunt zodia taur si am stat cu un baiat din zodia leu 8 luni de zile.insa aveam mereu tendinta de a ne contrazice.am ramas buni prieteni si acum cand ne strangem cu gasca tot ne mai contrazicem in anumite privinte. oriqm fiecare cu personalitatea sa.

| deyz a răspuns:

Nu te lua dupa ce este scris pe internet. Nu intotdeauna ti se potriveste. Iti poti da seama doar tu singura. Trebuie sa fi atenta cum se comporta cu tine. Nu este neaparat sa ii placa o anumita zodie. Spune-i ca simti o atractie fata de el si vei vedea ce se intampla. Incercarea moarte nu are.winking