| Oprearoxana030303 a întrebat:

Părinții mei sunt violenți între ei, mereu scandal de când eram mică, și văd că nici acum mai la bătrânețe nu se potolesc.A2a zi se comportă că și când nu s-a întâmplat nimic...un fost prieten s-a despărțit de mine tocmai din cauza problemelor mele de acasa, eu fiind mereu agitata.

3 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Prietenul ala nu te iubrea, altfel nu pleaca chiar daca erai agitata, ar fi fost alaturi de tine pana nu mai erai agitata.

| LostForForever a răspuns:

Nu mai pune la suflet și inima lăsai sa se certe cât vor ei lasa-i ca așa sunt ei mai bătrâni și nu te mai enerva pe ei și supăra tu continua sa mergi la schoală mergi cu prieteni tai la joaca și lasa-i pe ei au o vârsta deja nu te mai supăra pe ei

| Roliii a răspuns:

Si, nu poti pleca in chirie?