| PorcușorulDeGuineeaV a întrebat:

Parintilor mei nu le plac Wrestlingul, cum ii conving sa imi cumpere de pe net tricoul lui brock lesnar si probabil o figurina?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ei nu stiu nimic despre Wrestling spune-le ca brock lesnar este un jucator de golf.

evenso
| evenso a răspuns:

Daca lor nu le place dar tie iti place este deja un motiv sa-ti cumpara, fa ceva sa meriti happy
Sigur si ei dorea in tinerete lucruri ce nu le-a placut bunicilor tai, asta trebuie sa fie destul de convingator.winking

| cavalerul11 a răspuns:

Spune-le sa til ia doar pentru ca lol nu le place asta nu inseamna ca nu poate sati ia tricoul ar fi cul mea sa zica nu eu as zice da

| DareToZlatan a răspuns:

Pai incearca sa ii convingi prin rugaminti sau sa le arati unele meciuri convingadu-i astfel ca wrestlingul nu este periculos, accesta fiind doar un show de divertisment... daca nu le place pentru ca e violent cam asta e raspunsul... daca nu trebuie sa le vorbesti cat mai mult despre Wrestling si mai usor e sa-l convingi pe tatal tau fa-l sa se uite impreuna cu tine. Sper ca a fost de folos big grin