| ASDATOR a întrebat:

Pe fratiorul meu il inteapa capul de la penis si ii curge in fiecare dimineata sange cand face pipi cum ar putea rezulva problema asta?

11 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
eu nu inteleg de ce asteptati miracole aici pe site cand e vorba de sanatate, oare nu era mai bine sa ii zici mamei/tatalui? lasati rusinea la oparte si vorbiti cu parintii cand sanatatea va e in joc. fuguta la medic si apoi catre un laborator pentru analize!
Multa sanatate si o frumoasa zi sa aihappy

| onasis1961 a răspuns:

Câţi ani are? Dar oricum mergeţi urgent la medic.

| DNSK a răspuns:

La medic. Nu o poate rezolva acasa. Trebuie descoperita cauza

evenso
| evenso a răspuns:

Probabil are o infectie, dar poate fi si altceva.
Neaparat mama ta trebuie sa se duca cu el la medic sa fie consultat si tratat.

| BiuL a răspuns:

De obicei cand e vorba de sangerare e nevoie neaparat de un consult la medic! Probabil e o infectie urinara, slabe sanse sa fie cancer, domnu` de mai sus isi da cu parerea aiurea!

| TheFanta a răspuns:

Am avut si eu dar nu te ingrijora trebuie dus la spital acolo il va tine cateva zile si ii va da drumul inapoi acasa... poate sa stea cineva cu el mama sau tata. Funda?

| Tytos_Bătrânu_1996 a răspuns:

Are infectie urinara si eu am avut....si am fost la doctor si ma internat pentru cateva zile pentru tratament du-te la doctorul de familie si explica-i si zi sa iti dea trimitere este cel mai bine! Funda?

| Roxana200016 a răspuns:

Pai iti spun ceva simplu, eu sunt doctor deci avand in vedere ca ii curge sange din penis ori are cancer la vezica o are tumoare. ti-as sugera sa mergi cat mai repede la doctor cu el pentru ca acenste lucruri nu sunt de ignorat. Daca mergi la timp se poate vindeca

| evenso a răspuns (pentru Roxana200016):

Dar de cand un medic da DIAGNOSTIC pe un site online?
Eu cred ca MINTI, pentru ca o persoana normala mai ales un medic asa ceva nu ar spune pe un site!

| fabiola a răspuns (pentru evenso):

Felul cum scrie spune totul!

| evenso a răspuns (pentru fabiola):

Exact.