| Elena1994 a întrebat:

Heii TPU! Ma doare capul ingrozitor, ma inteapa inima si imi curge sange din nas. Ce am patiti oare?:-s

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| corolav a răspuns:

Domnișoară, nu cred că aici este răspunsul și eventual remediul. Cred că este absolut necesar să consulți un medic.

5 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Ai facut tensiunesad

| wforweirdo a răspuns:

Mai si stai pe net aiurea. Du-te la doctor, oare sa intrebi pe TPU.

| Pitbull305 a răspuns:

Nu stiu ce este, dar du-te la doctor cat mai urgent.

| ynnaynna a răspuns:

E posibil sa ai probleme q tensiunea. dar cel mai bine ar fi sa consulti un medic..nu e bine sa te iei dupa gura lumii.

| AlecuGhurich a răspuns:

O sa mori!