| Aurelian0709 a întrebat:

PENTRU BĂRBAȚI ! Cați dintre voi accepta o femeie care are obligații ?

23 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! depinde de la caz la caz. daca iubim cu adevarat si ne dorim o relatie serioasa crezi ca conteaza sau esti oprit de copil sa iubesti? nu cred, acum depinde ce varsta are copilul, cu cat e mai mic, cu atat e mai bine, important e sa fie dragoste si intelegere.sunt multe cazuri in care el cavaler a luat femeie cu copil si invers.depinde acum si de barbat/femeie, daca apleaca urechea la ce spune lumea.important e sa stiti sa depasiti momentul impreuna.
o zi bunahappy

| mgtow a răspuns:

Eu vreau sa ma angajez pe tir. Un sofer pe tir risca sa aiba probleme cu femeia din cauza ca isi face de cap si intr-o buna zi o prinde in pat cu amantul ei. Mai ales e greu sa gasesti femeie de casa in ziua de azi. Pana la urma raman singur si totul e rezolvat.

| Laura46 a răspuns (pentru mgtow):

Si tu ca sofer pe tir nu mai tragi din cand in cand pe dreapta la cate o prostituata? Hai sa nu mai aruncam rahatul in patul femeii.

| mgtow a răspuns (pentru Laura46):

Nu vreau sa ma trezesc cu vreo boala dupa ce mi se rupe prezervativul, eu nu duc lipsa sexului sau a masturbarii. Am alte preocupari in viata.

| Laura46 a răspuns (pentru mgtow):

Foarte bine atuncihee hee

| harciog a răspuns:

Daca e de acord ca totul sa fie fara prea multe complicatii se baga toti iti zic eu.Sex fara sa te doara capul mai ales daca arata excelent, i-o dai la greu.

| ComatoseWine a răspuns:

Eu da, dar sa fie copilul mai mic(sub 4 ani)

| Aurelian0709 explică (pentru ComatoseWine):

ComatoseWine, asa accept si eu o femeie care are copil sub 4 ani. asa poate deschide ochii pe tine si te poate accepta ca un tata fata de unul mai mare de varsta.

| greenmoon a răspuns:

Dac-as fi in locu' vostru, m-as face homosexual. Ca lumea nu atat de plina de ...cine stie ce-uri.

| Frankie a răspuns:

Ce obligatii?

| Aurelian0709 explică (pentru Frankie):

Ma refer la faptul daca are copii

| Frankie a răspuns (pentru Aurelian0709):

Nici o problema, daca o iubesc vreau sa fie alaturi de mine orice ar fi, dar in cazul asta mi se pare ca tie iti cam este frica de obligatii, pentru ca nu poti fi indiferent, automat vei avea si tu anumite obligatii. succes.

| Aurelian0709 explică (pentru Frankie):

Frankie nu este vorba ca imi este frica de obligatii. Am adresat intrebarea asta pentru ca am cunosut 2 femei care au avut un copil, si am acceptato asa cum era. am facut tot posibilul sa fie fericita si ea si coilul. dar s-a dovedit ca nu vroiau ceva serios.

| Frankie a răspuns (pentru Aurelian0709):

Imi cer scuze. in cazul asta felicitari. oricum chiar nu conteaza ce obligatii are atata timp cat o iubesti. si poate vei gasi pe cineva care vrea o relatie serioasa. succes.

| Aurelian0709 explică:

Ma refer daca acceptati o femeie care are unu sau mai multi copii

| Kenichi a răspuns (pentru Aurelian0709):

Si depinde si in ce fel sa o acceptam ca daca e vorba doar de futai acceptam cu totii

| Nostradamuss a răspuns:

Eu nu

| Kenichi a răspuns:

Toti. ma refer aici la barbatii romani mai sunt si fatalai care spun nu dar toti ar da o femeie indiferent daca are obligatii sau nu ma intelegi? laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| srG24 a răspuns:

Depinde ce obligatii... nu avem ce sa-ti raspundem daca nu stim ce obligatii ai tu.

| srG24 a răspuns:

Depinde...Nu prea multi ar accepta asa ceva dar daca vrei sa te accepte cand incepi o noua relatie nu-i spune ca ai un copil asteapta pana incepe sa se indragosteasca de tine si apoi ii spui verde in fata aici sunt cam 50-50% sanse acum nu stiu de ce barbat iti alegi tu daca te iubeste mult va accepta daca nu va trece la urmatoarea fara asemenea obligatii mari

| didiDia a răspuns (pentru srG24):

Gresit. O persoana care are copii trebuie sa aduca acest lucru la cunostiinta celeilalte persoane de la bun inceput. Nu umblat cu ascunsul, minciuni, testat, indragostit 50% etc. Daca te accepta de la inceput asa cum esti, bine, daca nu, fiecare cu viata lui.

| Munteanu_'Simona_1984 a răspuns:

Oricum ai sa o dai depinde de circumstante si daca merita sa faci sacrificiul pe care vrei sa l faci...nu o sa fie usor si nu multi reusesc asta...