| cocacolalightdeprune a întrebat:

Pentru fete happy. Ati fost vrodata injurate, jignite, lovite sau batute de iubitii vostri? Daca da, cum ati reactionat?

9 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Nu si nici nu cred ca trebuie sa existe asa ceva intr-o relatie! Trebuie ca fiecare fata si chiar baiat sa aiba mandria lui, sa-si impuna respectul si nu instinctele animalice! Respecta si vei fii respectat... daca nu functioneaza iesi cat poti de repede din acel cerc! Si fuga-i sanatoasa uneori!

| gigiro a răspuns:

Interesant este de aflat.cum ar trebui sa reactioneze. daca ar fi intr-o asemenea situatie. Ar fi tragic ca cineva sa fie sau sa fi fost intr-o astfel de situatie.pentru ca nimeni nu are dreptul de a atenta asupra integritatii fizice si psihice ale altei persoane. Legea nu permite asa ceva si nici morala.

| ELLSSA a răspuns:

Never and everhappy

| DakotaRoyse a răspuns:

Da, am fost jignită destul de nasol. Nu-mi permit să fiu trântită şi lovită nici măcar moral, şi i-am spus în faţă că pot trăi foarte bine şi singură! Nu am nevoie de el dacă mă consideră aşa sau nu ştiu cum, şi să facă bine să lase de-o parte chestiile de genul dacă mai vrea să dea ochii cu mine.

| bobby_7474 a răspuns:

Fetelor,nu stati sa fiti batute! daca ati primit o palma, la a doua sa fiti f departe de cel care a dat-o! este cel mai josnic lucru sa fii batuta, si sa accepti asa ceva.

| nathalie a răspuns:

Din pacate am trecut prin asa ceva...nu m-as fi asteptat pentru ca parea o persoana destul de calma.Reactia mea la trantituri si bruscari a fost sa ma apar si apoi sa plec acasa si sa nu mai ii raspund la telefon. Apoi m-a mai "bantuit" dar am scapat de el cu ajutorul unui prieten. si cand ma gandesc ca am ajuns in situatia aia nasola doar din cauza lui, pentru ca am vazut ca ii trimitea unei tipe mesaje cu "te iubesc" si ca am vrut sa plec...
asa ca aveti grija fetelor, si nu va lasati calcate in picioare!

| JOJO19 a răspuns:

Nu eu dar sora mea da, si pot sa-ti spun ca atunci a acceptat acea palma dar acum cu siguranta n`ar mai fi la fel,,, nu trebuie sa-i permiti sub nici o formastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sant prea proaste si prea lase ca sa recunoasca asa ceva.mai ales daca sant vinovate.iar daca nu sant, tac din gura si inghit in numele iubirii. uite-asa isi inchid viata multe cu cate un prost care habar nu are cum il cheama cu buletinul in mana, dar stie sa bata. fete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine e inveeerrsss si plingggg pentru ca stau cu buzele fleandura mereu pentru ca are ghiul mare pe degete si cind imi arde cite una face ravagii in carnea meeeaaaa.Nu stiu ce sa ma mai faaacc pentru ca e sadiiicaaaa...