| mih5a a întrebat:

Pentru o mama si sotie, care e mai important sotul sau copilul?

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Copilul, fără discuții!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Sotia e mai importanta decat mama dar mama cel mai mult isi iubeste baiatul iar sotia isi iubeste copilul si barbatul.

| PetreConstanta a răspuns:

Depinde de varsta copilului Daca un copil zboara la casa lui -acum alege tu

| maryana5 a răspuns:

Copilul fiindca el nu are niciun sprijin!

| PredatoR a răspuns:

Copilul.

| seby005 a răspuns:

In mod normal trebuie sa fie copilul.pa

| Rj a răspuns:

Depinde de persoana. In general amandoi, dar 99% dintre mame daca ar fi puse intr-o situatie limita si ar trebui sa aleaga, ar alege copilul.

| enverhoxha a răspuns:

Dă-i în... de bărbaţi! Cine are nevoie de ei? Odată ce te-au... pot să se care.
Ţi-au făcut copilul - s-a rezolvat. La ce altceva mai sunt buni, animalele?

| TheTruthBeneathTheRose a răspuns:

Depinde ce fe de mama, sotie este, adica daca este buna psatoare de copilul ei o mama care si-ar da tot ca sa aiba un copil atunci clar copilul... dar daca copilul este facut din interes iar mamei nu ii pre pasa de el... sotul asa zic eu thinking

| Monica_7453 a răspuns:

Nu sunt nici mama, nici sotie. da iti raspund. In cele mai multe cazuri nu se poate alege.
Daar eu una asi alege copilul big grin. xD

| DeniiiD a răspuns:

In 98% din cazuri copilul

| DJBenY a răspuns:

Clar, copilul!

| nehotarata a răspuns:

Buna. As spune ca ambii dar...sotul ajunge sa fie...sau sa nu mai fie ceea ce-ti doresti.Si oricum,te intreb eu pe tine:Care TE IUBESC e mai dulce si mai sincer,mai de durata,cel al unui barbat,care poate iti zice tie azi si alteia maine,care ti-l zice din dorinta trupeasca,sau cel al unui copil care e trup si sange al tau pentru totdeaua? Crede-ma, barbatii sunt la fel, dar copiii sunt UNICI. Te pup