| Mihai2400 a întrebat:

Peste cateva zile este ziua prietenului meu si nu stiu ce sa-i cumpar, ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Katoteshika a răspuns:

Vezi ce stii despre prietenul tau si cei place...
dacai place sportul iai o minge, postere cu sportivi, haine despre fotbalisti, baschetbalisti, etc.
dacai place invatatura dai o carte, caiete mai specialewinking sau cv de genu.
si daca chiar nu stii cei place si ce vrea iai si tu monopoly, remi sau alte jocuri din astea, sau daca nu niste jucarii, dulciuri sau hainewinking
sper ca te-am ajutat si LA MULTI ANI!
pentru prietenul tauwinking

1 răspuns:
| Sory12 a răspuns:

Eu ti-as recomnada sa ii cumperi o perna mare pe care sa scrie y love you si ce gusturi mai are si elhee hee!