| Mangoo a întrebat:

Buna big grin peste cateva zile este ziua prietenului meu si nu prea stiu ce sa ii cumpar. m-am gandit la un tricou personalizat cu vreun mesaj amuzant gen "best boyfriend" sau nu stiulaughing aveti ceva sugestii? big grin

4 răspunsuri:
| Mangoo explică:

Multumesc de sugestii big grin am sa tin cont de sfaturi

| robert48 a răspuns:

Hello! O sa incerc sa te ajut cum pot mai bine! Din start sare din schema faza cu perna cu poza ta.Asta daca nu cumva baiatul tau are inclinatii mai feminine asahappy Baietii prefera lucruri mai masculine asa,lucruri ce emana barbatie.Un tricou personalizat cu un mesaj amuzant este ok. Daca tipul tau este unul serios,casual ar merge super bine un ceashappy Daca iubeste sportul va trebui sa te legi de lucrul acesta si sa ii cumperi ceva din domeniu dupa preferintele salehappy Cand vei alege acest cadou nu gandi ca o fata, ce ti'ar place tie sa primesti nu ii va placea si lui, parerea mea. Prin acest cadoul fa'l sa se simta ca detine controlul, chiar daca poate nu este asa, macar da'i impresia.

| MetalForever a răspuns:

Asculta-ti inima-gandeste-te ce ti-ar placea tie in locul lui.Asta,bineinteles,daca il cunosti bine. Daca nu, ar fi super-frumos un ceas sau un parfum, nu trebuie cine stie ce.

| DonThayler a răspuns:

De ce nu incerci sa il faci cu o poza de pilda a ta si sub un mesaj. Sau ceva si mai frumos o perna cu poza ta asta am primit eu big grin; P.