| Robert160 a întrebat:

Poti sa-mi spui anumite lucruri care te/te-au afectat/afecteaza sau te-au marcat pozitiv sau negativ in viata asta?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maicamea și-a pus amprenta negativ asupra mea.

| Itstimetosayhello a răspuns:

M-au marcat negativ:faptul ca ai mei ma obligau cand eram mica sa fac ceva ce nu-mi placea, faptul ca ma descurajau chiar si atunci cand faceam un lucru bun, comparandu-ma cu alti copii,
oamenii la care am tinut enorm, dar m-au dezamgit(adica oamenii falsi), esecurile in cariera.
M-au marcat pozitiv:oamenii care au facut ceva pentru mine fara ca eu sa cer altceva in schimb.