| stefyk97 a întrebat:

Aveti vreo intamplare la scoala care v-a marcat pozitiv viata?

3 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Nu! toate intamplaril de la scoala m-au facut sa urasc mai mult pe unii profesori!
cu toate ca poate ar fi ceva... thinking mda...m-a prins profa de fizica in baie la liceu cu tigara si nu am fumat doua zile, ca i-am jurat ca daca nu ma spune la director nu mai fumezlaughing
m-am abtinut doua zile, dar apoi,oh go on

| PustoaicacuochiiCaprui a răspuns:

Daa. am multe. dar intamplarea care m`a impresionat cel mai mult este aceea ca cea mai buna prietena a mea m`a salvat de la o alunecare si acum ea are piciorul in ghips. asta chiar m`a impresionat cel mai mult. si nu voi uita niciodata ce a facut pentru mine, si tot ea a avut de suferit cu piciorul in ghips

| IrimieRaluca a răspuns:

Da.Profa de psihologie m-a lasat pe mine sa predau o lectie. A fost greu sa ma pregatesc, dar a fost asa de bine sa fiu in fata tuturor si sa dau directive...