| johnny_2986 a întrebat:

Prietena meaa s-a despartit de mine pentru ca sunt mai scund. infine. de cateva zile nu i'am mai aratat ca imi pasa.incepe sa se bage in seama cu mine singura. nu stiu, parca s-a schimbat. ce spuneti.are rost sa ma impac cu ea sau nu? dupa cat timp. si cum?

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Daca s-a despartit de tine pentru un motiv asa de prostesc, inseamna ca nu tinea prea mult la tine. Poate cine stie, si'a dat seama ca'i e greu fara tine...desi nu cred.
Eu zic sa o intrebi in fata ce vrea si gata. Poate incearca sa profite de pe urma ta si sa obtina ceva.Ai grija!

8 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

"parca s-a schimbat" - Un om atât de superficial nu se schimbă în câteva zile.
"are rost sa ma impac cu ea?" - Clar nu. Dacă te-a tratat atât de superficial, oricum i se rupe de tine şi doar vrea atenţie şi-atât.
"dupa cat timp. si cum?" - Cel mai devreme peste 5 ani! Nu glumesc. Dacă acum are 14-16 ani, poate peste 5 ani îi mai piere din superficialitate o dată cu maturizarea.
Salut.

NOname
| NOname a răspuns:

Poate, i s-a facut dor, dar mai degraba nu de tine, ci de atentia ta (motivul despartirii a fost unu' penibil, asa ca e putin probabil sa tina la tine cu adevarat). Dar daca o vrei si asa, atunci da, poti sa te impaci cu ea. Succes!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Acordă-i o șansă că doar nu a omorât pe nimeni!
Pa, pa.

| gabi115 a răspuns:

Probabil ca acum ii pare rau.

| Iris2709 a răspuns:

Cel mai bine, parerea mea, ar fi sa o suni sa va intalniti undeva. poti sa-i spui ca ti-a lipit i ca daca si-a chimbat parerea depre tine puteti fi din nou impreuna.

| johnny_2986 explică:

Am intrebato daca vrea sa fie cu mine.in urma cu 4 zile in urma. m'a respins si de atunci am arso mai putin cu ea.

| Luciboy a răspuns:

Daca uh inca o mai iubesti poti sa ii dai a doua sansa dar daca te impaci cu ea si te respinge din nou eu zic sa nu mai ite impaci cu ea

| Cojo_4626 a răspuns:

Eu zic sa ii mai dai o sansawinking