| xFaith a întrebat:

Prietena varului meu, se intalneste cu alt tip straight face iar varul meu nu stie... as vrea sa-i pot spune varului meu. dar nu ma lasa inima, va suferii. iar daca s`ar desparti nu as vrea ca el sa`mi spuna ca eu am fost de vina ...Nu stiu ce sa fac.
Voi ce ati face?

Răspuns Câştigător
| LovellyAngel a răspuns:

De suferit, tot va suferi, dar ca sa nu dea vina pe tine, scrie-i de pe un id... anonim ca sa nu stie ca esti tu. Bafta

7 răspunsuri:
| Anonima3127 a răspuns:

Eu as vorbi prima data cu prietena lui, i-as spune ca stiu ce se intampla, si sa ii spuna ea lui, intr-un termen scurt, iar daca nu i-as spune eu. orice ar fi, sa fii alaturi de el, caci va avea nevoie de tine.

| alin334 a răspuns:

Traieste in minciuna si asta nu e bine tongue mai bine spune-i

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Verifică-ţi setările profilului, că nu mă lasă să-ţi dau mesaj privat şi nu pot să-ţi răspund la mesajul trimis în privat!

Intră în Meniu la "Editare profil" şi la rubrica "Vreau să primesc mesaje de la" SETEAZĂ : toţi membrii TPU, apoi mai dă-mi un mesaj privat scurt ( de confirmare ) şi îţi trimit răspunsul la cel anterior!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

REVIN : Verifică-ţi setările profilului, că NU mă lasă să-ţi dau mesaj privat şi nu pot să-ţi răspund la mesajul trimis în privat!

Intră în Meniu la "Editare profil" şi la rubrica "Vreau să primesc mesaje de la" SETEAZĂ : toţi membrii TPU, apoi mai dă-mi un mesaj privat scurt ( de confirmare ) şi îţi trimit răspunsul la cel anterior!

| AtateaConditii a răspuns:

Eu ia-s zice, si daca ar da vina pe mine ca s-au despartit i-as da 2 pumni in cap, eu i-am deschis ochii si tot vina mea e? da nu se poate asatongue

| Viorel_Baa_Nu_1981 a răspuns:

Mi se pare buna ideea ci id-ul pentru ca daca o sa ii spui tu ii cu doua taisuri
s-ar putea sa pici rau asa mai bine ii spune un anonim cu lux de amanunte tot

| HardstyleIsHowWeLive a răspuns:

Nasoala situatie. straight face
Eu i`as spune, deoarece odata si odata tot va afla. Si de cat sa se supere ca stiam si nu i-am spus.
big grin