| anutza6117 a întrebat:

PRIETENII FALSI: Nu te-au vazut niciodata plangand.
PRIETENII ADEVARATI: Plang alaturi de tine
PRIETENII FALSI: Iti imprumuta chesti pentr cateva zile ca mai apoi sa ti le dea inapoi.
PRIETENII ADEVARATI: Iti tin lucrurile atat de mult incat uita ca erau ale tale.
PRIETENII FALSI: Cunosc cateva lucruri despre tine.
PRIETENII ADEVARATI: Ar putea sa scrie o carte despre tine numai cu citatele tale.
PRIETENII FALSI: Te vor lasa in urma daca asa a facut si restul lumii.
PRIETENII ADEVARATI: Vor lua tot restul lumii la capace pentru ca te-a lasat in urma.
PRIETENII FALSI: Sunt pentru o perioda.
PRIETENII ADEVARATI: SUnt pe viata.
PRIETENII FALSI: Vor ignora mesaju
PRIETENII ADEVARATZI:Il Vor Da Mai DeparThe... credeti ca e adevarat?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Mda, în afară de partea cu transmisu' mesajului laughing

| Anonima264 a răspuns:

Da!

| Costache_Tin_1956 a răspuns:

Nu exista prieteni falsi sau prieteni adevarati. Exista doar prieteni.

| 0nlyMe a răspuns:

E adevarat pana la "PRIETENII FALSI: Vor ignora mesaju

PRIETENII ADEVARATZI:Il Vor Da Mai DeparThe...".

| ElenaABC a răspuns:

E adevarat. Dar nu cred in fazele cu /Da mai departe\ laughing