| anutza6117 a întrebat:

PRIETENII FALSI: Nu te-au vazut niciodata plangand.
PRIETENII ADEVARATI: Plang alaturi de tine
PRIETENII FALSI: Iti imprumuta chesti pentr cateva zile ca mai apoi sa ti le dea inapoi.
PRIETENII ADEVARATI: Iti tin lucrurile atat de mult incat uita ca erau ale tale.
PRIETENII FALSI: Cunosc cateva lucruri despre tine.
PRIETENII ADEVARATI: Ar putea sa scrie o carte despre tine numai cu citatele tale.
PRIETENII FALSI: Te vor lasa in urma daca asa a facut si restul lumii.
PRIETENII ADEVARATI: Vor lua tot restul lumii la capace pentru ca te-a lasat in urma.
PRIETENII FALSI: Sunt pentru o perioda.
PRIETENII ADEVARATI: SUnt pe viata.
PRIETENII FALSI: Vor ignora mesaju
PRIETENII ADEVARATZI:Il Vor Da Mai DeparThe... credeti ca e adevarat?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| ElenaABC a răspuns:

E adevarat. Dar nu cred in fazele cu /Da mai departe\ laughing

| DakotaRoyse a răspuns:

Mda, în afară de partea cu transmisu' mesajului laughing

| 0nlyMe a răspuns:

E adevarat pana la "PRIETENII FALSI: Vor ignora mesaju

PRIETENII ADEVARATZI:Il Vor Da Mai DeparThe...".

| 0nlyMe a răspuns (pentru Oriflamediscountsuper):

Trebuie sa stii sa-ti faci prieteni si sa-i pastrezi. Daca vorbesti de amici, poti spune ca sunt "sperante, amagiri". Oricum, toti cred ca am fost dezamagiti de persoane pe care le credeam prieteni, dar pe ei nu ii poti incadra in categoria prieteni... Cel putin asta e parerea mea.

Răspuns utilizator avertizat
| 0nlyMe a răspuns (pentru Oriflamediscountsuper):

Noapte buna!

| Costache_Tin_1956 a răspuns:

Nu exista prieteni falsi sau prieteni adevarati. Exista doar prieteni.

| Anonima264 a răspuns:

Da!