| ZambeskDinNouAcum a întrebat:

Prietenul meu vine in Romania a fost plecat in afara... maine dimineata pleaca si pana ajunge nu stiu daca o sa putem sa vorbim. Insa am o senzatie ciudata cum ca s-ar putea sa se intample ceva si imi vine sa plang... Cum sa scap de senzatia asta? crying

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Fi mai optimista si stai linistita ca va fi bine

| Lexy ♥ a răspuns:

Linisteste-te stai tu cu gandul prea mult la el.Gandeste-te cum o sa fie cand o sa va revedeti, inceraca sa faci ceva in timpul asta pana ajunge el ca sa iti ocupe timpul.Numai bine

| Exilee a răspuns:

Da ai grija.Categoric o sa vrea sex pentru ca nu s-a culcat demult cu o romanca. Tu ce crezi?!

Cum sa scapi de senzatia asta. NU ai cum sa scapi din moment ce numai la el te gandesti. Nu-ti cunosc starea ta de spirit, dar cat timp este prietenul tau in tara ar fi bine sa organizezi o "lista" cu lucrurile pe care ati dori sa le faceti cat timp ati fost singurei.

| BombonikThaa a răspuns:

Pai incerca sa te gandesti la timpul pe care il veti petrece impreuna si la lucrurile frumoase care se vor petrece intre voi! Si pana vine ca sa scapi de gandul asta poti sa ii planifici o surpriza! Pupici!:*:*:*

| TheDarkestBeauty a răspuns:

Stai cu prietenii, ia-ti gandul de la asta prin orice metode iti vin in minte:iesi la plimbaredormi, mananca, fa ceva mereu cu care sa-ti ocupi mintea