| Nebuneală a întrebat:

Deci am o problema...
Mie imi place de un baiatlove struck... si el da semne ca ma place... adica sta cu mine, ma tine in brate. etc. Nu asta e problema
Problema e ca el pleaca maine in spaniastraight face si eu deja am inceput sa sufarstraight face
Ce o sa fac eu pana cand vine el?
Adica deja stau si plang acum si nu e plecat, dar cand o sa plece?
Ajutati`ma! Nu mai stiu ce sa facstraight face

Răspuns Câştigător
| Marcelino a răspuns:

Daca e cefa cu adevarat serios ar trebui sa pastrati relatia prin telefon sau mess si sa va vorbiti in continuare.Vei suferi putin dar o sa-ti treaca. Oamnenii mai trec si prin momente grele, asta este. GooDLUck!

7 răspunsuri:
| Nebuneală explică:

Luca. daca nu vrei sa ma ajuti nu trebuie nu esti obligat mai bine taci decat s-a deschis gura si sa zici numai prostioh go on se vede ce om esti dupa raspuns dat

| rap4us a răspuns:

Ce ma nu mai are voie ala sasi viziteze rudele?

| Coriii a răspuns:

Elena...
dc nu vrei sa te duci [maine] sa vorbesti cu el...
se vede ca si el te place
dar nu mai suferi daca nu te duci maine sa vorbesti cu el... nu mai ai ce face...
si ce o sa faci o sa suferi pana in septembrie cand se intoarce el?
Te rog frumos incearca sa vorbesti cu el
si poate va Intelege

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te abtii pana vine asta e viata treci si prin rele si prin bune nai ce sa faci de exemplu eu sufar de cand am plecat din romania 6 ani si am avut o relatie la distanta o vreme pana la urma am pus capac eu pentru ca pana merg in tara mai e si cine stie poate ma insela fosta deci asta e viata

| ♥ Bugs Bunny ♥ a răspuns:

Zuzu mai bine vb cu el si spune-i ce simti cu adevarat
o sa te inteleaga sigur ca si el tine la tine se vede d la o posta
si nici nu o sa mai suferi o sa fi impacata...ai grija ce faci tbx

| glamorous_1780 a răspuns:

Pentru inceput. spune-i ce simti cu adevarat. puteti avea o relatie la distanta pana cand vine. nu e atat de greu daca va doriti cu adevarat, puteti vorbi la telefon sau cel mai usor pe messenger,

| rozi a răspuns:

Si eu am stat la distanta cu un baiat 3 ani. el in Spania eu Romania si am trecut prin multe ai sa vezi ca o sa fie bine numai sa nu gandesti negativ ca, atunci n`ai sa rezolvi nimic.