| madalinappv333 a întrebat:

Puteti sa imi dati idei de unde au aparut oameni? Tata crede ca am fost adusi de extraterestri, dar pe ei cine i-a creeat?

Răspuns Câştigător
| dulshe a răspuns:

Dumnezeu draga mea, Dumnezeu.

20 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu stiu de ce dar de fiecare data cand se deschide tema creatie se naste o adevarata polemica.Asa ca worried
Nu azi. E ajunul

| zorialbi a răspuns:

Am fost creati de Dumnezeu. Extraterestrii nu exista, spune-i asta tatalui tau din partea mea happy

| AvalohAlyn a răspuns:

Am fost facuti de un Creator.Trebuie sa existe ceva care este din totdeauna altfel nu se explica.Sarbatori fericite

| psihox a răspuns:

Biblia spune ca Dumnezeu i-a creat pe Adam si Eva, primii doi oameni.

| waXonwaXoff a răspuns:

Am fost creati de Dumnezeu,sau poate nu!Oamenii sunt limitati nu,se stie sigur!

| waXonwaXoff a răspuns:

Am fost creati de Dumnezeu, sau poate nu! Oamenii sunt limitati nu, se stie sigur!

| waXonwaXoff a răspuns:

Intreaba-l pe Charles Darwin!

| juniper a răspuns:

Acuma s-a descoperit ca noi suntem extraterestri, unul din meteoritii care au cazut pe Pamant, s-a dovedit ca este unul din spatiul extraterestru care avea tot ce trebuie pentru a crea viata, deci noi suntem extraterestri.

| Klara a răspuns:

@kanibala

Eu sunt pe jumatate evreica, daca tot ai intrebat, si in iudaism nu se mentioneaza nimic de coloniile extraterestre rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor
Si daca ar fi fata evreica, ce ar avea?

| Slavic a răspuns:

Buna.

Da dar tatal tau nu tia zic ca tea adus barza?
extraterestri nu exista! ei sunt doar niste imaginati a mintei nostre

Pa, pa.

| kanibala a răspuns:

Am fost creeati de Dumnezeu...Ma c*c in ei de extraterestrii.
Sunt numai prostii ...Esti evreica?laughingAi pus o aseme

| kanibala a răspuns:

Am fost creeati de Dumnezeu...Ma c*c in ei de extraterestrii.
Sunt numai prostii ...Esti evreica?laughingAi pus o asemenea intrebare chiar de Craciunlaughing. pacat.

| kanibala a răspuns:

@binegative
pai putem spune usor ca este Dumnezeu...
se scrie D-U-M-N-E-Z-E-Ubig grin
si nu e greu de ganditwinking

| Andreeagen a răspuns:

Fiecare e liber sa creada in ce vrea. tatal tau ca am fost adusi de extraterestri alti ca am fost creati de Dumnezeu. eu ca am evoluat... ei bine nimeni nu stie sigur care din aceste variante e cea corecta si asta ma indoiesc ca se va fla prea curand insa noi toti trebuie sa credem in ceva.

Pana atunci.Sarbatori fericite!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar! Mare pacat.

| c0rn3l1uss a răspuns:

Nu stiu.

Tata tau e total laughing

| Gabrielle a răspuns:

Oamneii au fost creati de Dumnezeu.Mai intai barabatul si apoi femeiabig grin

| elenamonica94 a răspuns:

Tot ce ie in jurul nostru este creat de Dumnezu ...si tot el ne-a creat pentru a trai si sa fim fericiti... doar in jurul nostru daca ne uitam a creat si animale nu numa pe noi sper sa-ti fie de folos inf ce tiam da pa SSUCCES

| bnegative a răspuns:

Imi pare rau ca este craciunul dar cum puteti zice ca Dumnezeu? serios acum? As intra in detalii si as avea o gramada de dovezi in legatura cu asta.

| vladutzu4you a răspuns:

Pai oamenii au aparut din anumite tipuri de maimute care au evoluat.Mai mult nu pot sa iti spun