| Merishoor a întrebat:

Salut

As vrea sa-i scriu o scrisoare lui Mos Craciun "Mama si Tata" si nu stiu cum
Eu imi doresc un laptop, puteti sa-mi dati idei

fundita Cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| cataflow a răspuns:

Draga Mos Craciun,

Ma numesc X, am N ani, si stii si tu care este adresa mea.
Anul acesta eu cred ca am fost destul de cuminte, nu mi-am mai suparat nici parintii, si la scoala am inceput sa ma descurc mai bine.
Deoarece tu nu stii chiar tot ce ne dorim noi copiii, as vrea sa-ti spun ca eu anul acesta imi doresc un laptop, modelul x, si sper ca il merit!
Te rog frumos, daca poti indeplineste-mi aceasta dorinta de Craciun si promit ca voi fii si mai bun si mai cuminte decat am fost pana acum!

3 răspunsuri:
| diana a răspuns:

Draga Mos Craciun,
Vreaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuunnnnnnnn laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaptooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooop. laughing
Acum serios, sunt sigura ca-ti poti compune singur scrisoarea. Sau poate vrei ca si continutul scrisorii sa-l convinga pe Mos Craciun, sa-ti ia un laptop? Pai ceva de genul,, Draga Mos Craciun, stiu ca nu am prea fost cuminte, dar imi doresc foarte mult un laptop.Imi iubesc foarte mult parintii...(si acum enumera niste calitati ale parintilor" si..." Da' ce fac eu acum? Compun scrisori de Craciun?laughing In fine, scrie tu chestii emotionante, poate va tinehappy
Bafta!:*

| cataflow a răspuns:

Primesc funditabig grin?

| cataflow a răspuns:

Multumesc big grin