| Anek a întrebat:

Cadouri de Craciun pentru tata si mama(poate sa fie ceva pentru amandoi sau separat) idei, cea mai buna idee va fi recompensata cu o funda

4 răspunsuri:
| Pitica_3139 a răspuns:

Separat
pentru. mama :un parfum, o geanta, cercei si ciocolata
pentru. tata : un tricou, o palarie, un set de boxeri si o berelaughing

| MAndreea99 a răspuns:

Pai, ar trebui sa fie separat. Pt mama ta ai putea sa pisctezi un tablou pe panza sau ceva confectionat de tine si vei vedea ca va aprecia foarte mult. Iar pentru tatal tau nu stiu o sticla de vin sau ceva.

| dianar a răspuns:

Cadoul ideal ar putea fi un calendar de perete personalizat cu pozele lor, poza ta, maybe si bunicii...
Vezi aici http://www.tiparo.ro/calendare-de-perete

| Misha_3370 a răspuns:

Fa cum am facut si eu big grin. Am facut o poza de familie pe care am inramat-o. Alor mei le-a placut foarte mult! Sper sa iti fie de folos tongue