| anonimablonda a întrebat:

Idei ca cadouri pentru Crăciun. Pentru mama, tata și fratele mai mic.

Răspuns Câştigător
| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Mamei tale poti sa ii iei un robot de bucatarie, tatalui tau un parfum si fratelui mai mic pot sa ii iei ceva ce are legatura cu jocurile pe calculator, ca de exemplu un joc video sau un ps4, daca ere sub 10 ani poti sa ii iei o masina cu telecomanda

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Idei despre bugetul tau, varsta fratelui si interesul fiecaruia!

| sierra1 a răspuns:

De câți bani?

| anonimg a răspuns:

Fără fundă!
Șosete, mănuși, fular; încălțări pentru cel mic sau o jucărie.
Căni sau pixuri personalizate, dacă știi că vor fi folosite. Papuci de casă.

| aimullah123 a răspuns:

Mamei tale ii poti lua un cos din acela de cadouri cu dulciuri, bauturi etc.
Tatalui tau ii poti lua un ceas dragut de mana
Fratelui tau mai mic ii poti lua o jucarie sau ochlari d-aia de realitate virtuala.

| Ana1687 a răspuns:

Buna, mamei tale îi poți lua un parfum, tatălui tău o sticla de vin și celui mic jucarii, jacuri de calculator sau dulciuri, depinde de ce vârstă are