| Little Princess a întrebat:

Sa in cep sa povestesc.acum 6 luni am incheiat o relatie cu un baiat cu care am fost un an jumate.inca sunt indragostita de el.saptamana trecuta am intalnit un alt baiat, pot sa zic ca e barbat, are 30 de ani dar nu arata de atatia, e insurat si are copii.Il vad in fiecare zi de acum inainte, nu am cum sa evit asta.barbatul pe care l`am intalnit vorbeste cu mine, glumim ne intelegem foarte bine, doar ca e o problema.in barbatul asta eu in vad pe celalalt, au exact acelasi stil, vocea le seamana, mersul, rasul, multe lucruri. oare e posibil sa ma indragostesc de barbatul asta?

9 răspunsuri:
| tyana a răspuns:

Nu, nu e posibil sa te indragostesti de un barbat casatorit si cu copii! Pentru ce sa iti complici existenta cand lumea e plina de baieti tineri, de varsta ta, fara obligatii?
Inceteaza glumele cu acest barbat si comporta-te ca o fata decenta. Ce parere au ceilalti despre tine cand te vad flirtand cu un barbat casatorit? Te-ai gandit la asta? Poate are o sotie geloasa la urechile careia vor ajunge aceste mici glumite si atunci sa te vad!
In alte ordine de idei ma socheaza naivitatea voastra, a copilelor care credeti ca un barbat casatorit cu copii si-ar putea dori altceva de la voi in afara de cateva partide de sex! Maturizati-va si nu mai visati cu ochii deschisi.

| zacrazy a răspuns:

Cati ani ai? 15? Vezi-ti de treaba ta si lasa barbatii insurati (si cu copii!) Ieri citisem ca o alta isi incepuse viata sexuala la 11 ani, acum tu la 15 care imediat umbli dupa oameni cu familie. Cristoase, cred ca-s tare invechit...

| rex_2081 a răspuns:

Tu nu esti indragostita de acel barbat de30 de ani ci de fostul tau prieten(singura spui ca in acel barbat de 30 de ani il vezi chiar pe al tau prieten). Nu cu siguranta nu e dragoste. Te-ai atasat de el doar pentru. a-l uita pe celalalt.Totusi oricum ar fi nu uita ca e insurat si ca are o familie si ca acea familie nu e deloc vinovata pentru. ce ti s-a intamplat tie.

| alina_7294 a răspuns:

Faci o mare greseala daca ai o relatie cu un tip insurat si mai ales ca tu il vezi pe cel care il iubesti sti bine ca asfel de relatii nu au sfarsit dar pentru el poate avea unul al distrugerii unei familii

| Little Princess explică:

Eu nu vrea sa ma indragostesc de el, pentru ca e insurat! si nu sunt genu sa despart relatii.si nici n vrau sa dsitrug prietenia dintre mine si el

Răspuns utilizator avertizat
| roberta_3262 a răspuns:

Este posibil dar ti-as recomanda sa nu fii cu el pentru. ca si el are o familie si nu ar fi bine sa-i "distrugi" familie si asta nu e numai pentru. familia lui ci si pentru tine. Poate lui i este drag de tine. spar ca te-am ajutat intr-un fel si sa te gandesti ce vei face in viitoarwinkingsucces!

| laura99 a răspuns:

Esti nebunä fatä, dacä e cäsätorit lasäl in pace. Sau tiar place tie ca bärbatul täu sä se tintilneascä cu una mai tinärä ca tine.Sint atitia bäiati pe lumea astä nu gäsesti unu necäsätirit, nu ei nici o moralä?

| ana0804 a răspuns:

Este posibil dar este prea mare pentru tine si are copii si probabil un mariaj fericit! daca iti vei da seama ca te-ai indragostit de tipul de 30 de ani sa nu ii spui sentimentele tale fata de el fiindca daca e reciproc ar fi in stare sa isi lase familia pentru tine. parintii mei sunt divortati si nu e asa de frumos! incerca sa te autoevaluezi si sa cauti raspunsul la intrebarea ta la care noi doar ne spunem parerea.

mult succes! kiss