| anonim_1471 a întrebat:

Sa va povestesc.acum un an eram fff indragostita de ce-l mai bun prieten al fratelui meu, si i-am spus si lui. Din pacate s-a purtat la fel cu mine...si a bagat motive gen:ce o sa zica fratele tau sau mai stiu eu ce.asta vara i-am reamintit si mi-a promis ca o sa vorbeasca cu fratele meu si o sa imi zica! Nu mi-a zis nimic nici pana in ziua de azi.
De 2 saptamani vorbesc cu un baiat pe care l-am cunoscut la un botez, ne intelegem foarte bine iar cand v-a venii in tara mi-a zis ca vrea sa incepem o relatie pentru ca ma place foarte mult.insa mai exista si un al treilea baiat doar ca acesta e cam vagabont:bea ff mult.pleaca noptile de acasa si nu stiu cum am putea sa ne intelegem desii cand e cu mine nu isi baga in seama nici macar prietenii!
. Deci nu stiu ce sa fac deoarece tin cate un pic la fiecare in special la prietenul fratelui meucrying si nu stiu ce sa fac...PLS,AM NEVOIE DE UN SFAT. fundita

1 răspuns:
| angel14 a răspuns:

PEY. acel prieten al fratelui tau cred ca nu te place daca nici acum nu te-a dat un raspuns daca simtea ceva pentru tine atunci iti dadea un raspuns.Acel baiat care bea. nu cred ca ai vrea sa fi intr-o relatie cu el.adica iti dai seama poate sa te puna sa faci exact ce face el.nu stiu mie una nu mi-ar place o relatie asa. cel mai potrivit si cel care se vede ca te place este cel plecat care vrea o relatie cu tine.eu zic sa il alegi pe el