| DIESSEL a întrebat:

SA ma ajute cineva! Stie nr. de telefon mobil al Miley Cyrus. doresc foarte mult sa comunic cu ea

Răspuns Câştigător
| xuanbou a răspuns:

Hai ca ti-l dau eu +075898989. good luck

33 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Da! Il stiu eu! Uite-l! 021-341 2033 Bafta, da vezi ca vorbeste romaneste, daca ai numar de telefon de Romania.

| Ana a răspuns:

Aaa eu stiu id-ul ei dar daca nu-l vrei asta e big grin laughing

| alecs871 a răspuns:

A, stiu, il am eu. Aseara ne trimiteam mesaje, daca o suni vezi ca o sa iti inchida si te suna ea, dar sigur o sa te sune.
A, sa iti dau si numarul, ia-l +0476452168423

| Atotstiutorul a răspuns:

Zero sapte doi unu patru patru trei sapte doi noua

| vlad93fcv a răspuns:

07 piatra-n geam noi doi voi 0 noi doi laughing))) frate cum crezi ca o vedeta isi lasa nr de tel oricui, ar fi asaltata de fani la orice ora din zi si din noapte... crede.ma si eu as vrea nr lui Aylar Lie. dar nu am dat de el pana acum laughing

| georgiana_5779 a răspuns:

Nimeni nu il stie cu adevarat.imi pare rau. sil poate schimba din moment in moment. imi pare rau. fa-ti un cont pe facebook sau pe twitter

| georgiana_5779 a răspuns:

Imi pare rau dar nimeni nu il stie. mai bine cauti pe site-urile de socializare(twitter). nr de telefon sil poate schimba in orice clipa

| Mi$tiK a răspuns:

Pe twitter nu mai are cont, dar iti zic eu ca nu o sa il ai never ever...inceaca my space sau facebook, bafta!

| virusel a răspuns:

Obsesia pentru aceste "vedete" disney devine deja penibila...nu am nr ei sorry dar pot sa iti dau nr lui mickey mouse poate el te ajuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai de unde sa afli numarul de telefon al vedetelor, mai ales pe un site public.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratee.straight face
O stiu pe sor; sa lui Twteey, parca e prietena buna cu Hannah asta. daca vrei iti dau numarul ei de fix.ca mobil nu are raised eyebrowslaughing
Ati devenit foarte penibili, cu chestia asta.thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ziceti-mil plizz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da il stu 0741940368 pentru ca sunt verisoara hanei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numarul este 0741940368

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numarul este 0741940368

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-l dau eu pentru ca unchiul meu il cunoaste pe prietenul stilistului ei. unchiul meu sta in teneesee. deci e 55099710.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numarul Hanei e 075898989. Cu placere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau numarul ei de telefon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nr de tel e 0728682982

| YoAnNa a răspuns:

Hey! Buna eu sunt Miley Cyrus! Vrei sa vorbesti cu mine? Suna-ma : 0754782934!

| lolita24 a răspuns (pentru YoAnNa):

Mai fata tu esti sanatoasa la cap? Nu cred, pentru ca daca ai fi ti-ai fi dat seama ca Miley nu vb romana! O doare pe ea in cur de limba noastra. Si ala e nr de Romania proasto! Nu-ti mai bate joc de saracu' copil ca asa cred ca ai fost si tu. Si tu ai crezut in zane sirene si dracu sa le ia. 'Te drecu la alta categorie si raspunde!

| 123branzapute123 a răspuns:

Da..il.stiu eu.e asa: 07 n.am cartela sa m. apuci de manivela big grin

| icsbooy a răspuns:

Saracutu copilas puppy dog eyes

| KatherineKath a răspuns:

Da dar nu-ti dau scuze

| danuta98 a răspuns:

Cum vrei sa ai nr. ei de telefon? e vedeta nu da nr. de telefon...

| Deea21 a răspuns:

Ea nu e din Romania e din Tennese cum sa aveti nr. ei de mobil.credeti ca e asa de p... a sa dea nr. ei de tel?

| cristi46_7403 a răspuns:

Mortii matii de disperat ce iti trebuie tie nr de telefon bai fataraule?

| patricia7 a răspuns:

rolling on the floor)Unii sunt incredibiliiilaughingCine ti la'r da si oricum daca ti'l da cineva fi sigura ca nu e cel adevarat.

| patricia7 a răspuns:

Nr ei este 07ocupata laughing Lasa'te de d'astea. Te sfatuiesc doar.

| Kanna a răspuns:

Il stiam odata dar adresa de skypea ei