| anonim_4396 a întrebat:

Sal
Am si eu o întrebare, vreau sa o cer de sotie pe iubita mea chair de ziua ei credeți ca este un moment potrivit?

Răspuns Câştigător
| AlexandraOana97 a răspuns:

Nu înțeleg de ce unii de pe aici nu pot fi serioși în a da un răspuns. Dacă vă iubiți reciproc și vrei ca ziua ei de naștere sa fie una și mai specială prin faptul că vrei să faci un pas important pentru relația voastră atunci de ce sa nu o ceri de soție?!

21 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Merita

| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Nu cand o ceri conteaza, conteaza cum o ceri si daca e femeia potrivita!
Daca simti ca e jumatatea ta, ce mai astepti?!

| RAY a răspuns:

Romantic mann, asa sa faci, chiar e frumos realy

| Freya1 a răspuns:

Da de ce nu si atunci cand veti sarbatori veti sarbatori ambele evenimente

| anonimg a răspuns:

Eu zic sa-i pui inelul pe deget atunci cand doarme. Sa vezi ce fata are cand se va trezi. laughing
Sa nu zica ca aici: "Nu se poate! Mi-ai luat tu inel?!" happy
https://youtu.be/wCZxyLpPEJo?t=13m7s

| Holiday a răspuns:

Gaseste alt moment, ar fi pacat sa ii strici ziua.

| VibeTrix a răspuns:

Atunci cand ea sta pe WC, te duci la ea si gata. Cred ca e momentul potrivit

| JackR a răspuns:

Nu conteaza cand o ceri, oricum o sa vina un moment in care o sa regreti ca ai facut-o!

| Skyline9 a răspuns (pentru JackR):

De ce am sa regret ca am făcut-o?

| JackR a răspuns (pentru Skyline9):

Era o gluma, amice! happy

Daca simti ca ea este "FEMEIA", atunci ziua ei de nastere este, intr-adevar, cel mai bun moment!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu potrivit, cel mai potrivit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, cel mai frumos cadou pe care il poti da. Si ea o sa ti-l dea peste cativa ani. Divortul laughing. Mult noroc!

| Ben00 a răspuns:

Cel mai bun.

| OMFGConrad a răspuns:

Da, ori de ziua ei ori de ziua aniversării relației voastre. Multă baftă!

Răspuns utilizator avertizat
| littledevil4ever a răspuns:

Ar fi cel mai frumos cadou pe care il poți face. Și nu-l va uita niciodată. Deci da, este un moment potrivit. Succes!

| Skyline9 a răspuns:

Va mulțumesc mult pentru ajutorul acordat.

| Malia00 a răspuns:

Nu cred, mai bine atunci cand nici nu se asteapta

| Skyline9 a răspuns (pentru Malia00):

Stie ca o voi cere de soție da nu stie acea zi cand va fi si ma gândesc ca acea cerere sa fie fix de ziua ei.

| Malia00 a răspuns (pentru Skyline9):

Cum crezi, faci ceea ce simti..multa bafta si casa de piatra! happy

| BloWup a răspuns:

Este cel ma potrivit moment sa o ceri de casatorie in timp ce aceasta isi sarbatoreste aniversarea! Ar fi cel ma frumos cadou
Raspunsu meu este DA! big grin