| Andrada301 a întrebat:

Hey tpu....Nu stiu ce sa fac! Prietena mea cea mai buna il place pe baiatul la care eu tin enorm (il plac) si ea stie ca il iubesc dar...si ea zice ca mereu plange din cauza lui si ca il place, ce sa fac? urgent am nevoie de ajutor! Si nu stiu ce simte acel baiat pentru mine dar ma baga in seama pe facebook apropo el stie ca bff-ul meu il place si prietena mea cu el mai vorbesc uneori pe facbook ce sa fac?

13 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

„ménage à trois"!
http://goo.gl/bAzRf8
Băieții adoră asta!

| ElenaSA a răspuns:

Este varsta prieteniilor, a tatonarilor si pentru voi si pentru baiat. Poti sa-i marturiresti baiatului sentimentele tale. Vezi care este reactia lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand este important de stiut fe simte el fata de amandoua.
Apoi important este ce simti tu pentru el, daca sentimentele voastre sunt reciproce prietena ta(daca iti este prietena) ar trebui sa inteleaga si sa respecte sentimentele voastre.
Toate cele bune.

| Andrada301 explică (pentru anonim_4396):

Nu.ea nu intelege...s-a indragostit pentru prima oara din senin de baiatul care imi place mie...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrada301):

Tie iti place ea s-a indragostit. E diferenta de traire a emotiilor. Dupa cum am spus, decat sa dezbateti care cu cine sa ramana, mai bine aflati voi el pe cine prefera. Nu te supara dar daca el ar avea sentimente pentru tine crezi ca ar zice: bine hai traca de la mine o accept pe prietena ta? Serios acum? Corect este sa aflati pana la urma EL pe CINE place/iubeste etc
happy

| Me01 a răspuns:

Buna. Cred ca e mult mai bine daca ar alege el pe care din voi o vrea si așa nu o sa te cerți cu prietena ta.

| OchiiCaprui a răspuns:

Eu i l-as lasa prietenei mele, daca tot,, plange dupa el,, asa cum spune ea.
In plus, mai sunt si alti baiati.

| Andrada301 explică (pentru OchiiCaprui):

Stiu doar ca tin la el si mi-e greu sa-l uit...

Răspuns utilizator avertizat