| simona_5268 a întrebat:

Sall fetelorhappy. va rog ajutati-ma si pe mine...de cand a venit la tara prietenul meu nu prea mai are timp de mine.inainte nu puteam sa stam fara sa nu vb nici macar 5 minute. dar acum totul s-a schimbat.au fost zile cand nu am stiut nimic de el o zi jumatate.se poarta diferit. l-am intrebat de ce se poarta atat de rece cu mine si a zis ca vara el vrea sa se distreze.si de aceea nu mai are timp de mine.maine facem 7 luni de cand suntem impreuna.simt ca nu ma mai iubeste. mi-a zis ca daca nu vb o zi sau vb mai rar asta nu inseamna ca nu ma mai vrea sau nu ma mai iubeste.ma iubeste enorm de mult si sunt sigura de asta deoarece mi-a demonstrat de multe ori... ce sa fac? ce sfaturi imi dati? dau funda[:X]

Răspuns Câştigător
| Nimeni_8479 a răspuns:

Vorbeşte cu el, şi aşa se va rezolva totul. Şi cum spunea şi Alexuuu12, e păcat ca după şapte luni să se termine totul aşa brusc, dintr-o prostie. Succes! :* Fundă?

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

In primul rand e vina ta pentru ca vrei sa vb cu el NON STOP mai iesi si tuh cu prietenele tale si el cu pr lui o sa aprecieze ca una e sa fie l o bere cu b si una e sa stea cu tine sa se plictiseasca. vrea sa iese si el cu pr lui e normal.PS: vorbeste si tuh cu prietenele tale pentru ca cand o sa te desparti de el (intr-o zi) o sa ramai singurawinking nu iti uita pr si fi mai independenta ca daca tuh nul lasi mai liber o sa te lase el pe tine 4everwinking

| Xgirl a răspuns:

Pai nu stiu cum sa ma exprim, incearca sa te implici putin mai mult in activitatile pe care le face si lasa-i si putin spatiu(totusi)dar nu stiu daca totusi vrea sa se distreze intreaba-l daca nu cumv vrea sa se distreze alaturi de tine, intr-un grup de prieteni sau gen.BAFTA!

| alexuuu12 a răspuns:

Probabil u esti o fire mai romantica iar el este o fire mai cu chef de viata.citind la sfarsit spui ca tia demonstrato de multe ori.nu terbuie sa te indoiesti de el.el te vrea aproape mereu vrea sa te simta sati simta caldura si dragoste.asa ca fii aproape iubeste-l dar daca vezi ca nu merge chiar de loc imi pare rau dar asta este inseamna ca ceva s-a intamplat si ca nu mkai exista scanteie intre voi doi dar este pacat 7 luni wow...este nasol dupa 7 luni de relatie totul sa dispara sfaturi:fii aproape mereu.dar dai si aier sa respire comportate ca de obicei fi tu iar daca iti reproseaza ca te-ai schimbat spui imi pare rau dar eu sunt aceea din tot deauna
! sper sa-mi dai mie funditsha!