| CorinaUista23 a întrebat:

Sunt cu un baiat de ceva timp. dar de la o vreme ii foarte rece cu mine. cand il sun nu raspunde, cand ii dau mesaje raspunde dar vorbim vorbim si dintr`o data numai imi scrie. pe mess INVIZIBIL, cand il chem afara zice ca nu stie cand vine. numai stiu ce sa cred. el imi zice ca ma iubeste enorm, si nu vrea sa ma piarda. si chiar simt ca ma iubeste dar de ce se poarta asa?straight face

5 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Cel mai bine e să vorbeşti cu el, eu nu ştiu ce-i poate lui capul. Comunicarea e cheia.

| Rockart a răspuns:

Poate chiar te iubeşte dar îl sufoci. Poate vrea o pauză... Cel mai bine e să vorbeşti cu el. Roagă-l să fie sincer şi să-ţi spună ce înseamnă toate astea.

Baftă!

| bybyka229 a răspuns:

Majoritatea baietilor asa sunt.dar incearca totusi sa vorbesti cu el despre asta. Daca nu merge.singura solurie ar cam fi sa te desparti de el sad

| Adriana99 a răspuns:

Poate ii place de alta fata. Urmarestel o zii si vezi unde se duce.sau nu-l mai baga in seama timp de o saptamana daca chiar te place o sa vina singur la tine

| CorinaUista23 explică:

Faza e ca sau bagati multi intre noi happy. dar acum totul e ok.