| xIonutzu a întrebat:

am o colega in clasa si imi place mult de ea dar iei nu stiu ca nu prea vorbeste cu mine. intrebare mea e, cum as putea sa o conving sa stea cu mine? pls niste sfaturi va rog dau funda :X

2 răspunsuri:
| Chrissy92 a răspuns:

Poti sa ii lasi cateva biletele si sa ii spui ce simti, asa e cel mai corect, sau daca ai curajul ii poti spune in fatace sentimente ai pentru ea.Bafta happy

| sweetgirl68 a răspuns:

Poti ruga o alta colega sa ii spuna ca restul colegelor stau deja cu cineva si tu te vaiti spre ea ca nu ai cu cine sa stai poate asa veti sta impreuna.succes! plizz funda!