| 123454321 a întrebat:

am o intrebare sunt in preuna cu cineva dar mama nu mersi lasa sa stau cu ea pentru ca prietena mea e mai mare cu 2 ani decat mine ce sa fac va rog sa imi dati raspunsuri cel mai bine primeste o funda! 100%

3 răspunsuri:
| yekto a răspuns:

E prima data cand fac un comentariu de genul asta si eu fac greseli, dar... puna mana si invata sa te exprimi corect macar daca sa inveti a scrie ti se pare prea greu.

| zurick a răspuns:

Nu pot sa par ipocrita si sa spun ca eu as face in locul tau ce-mi zice ratiunea.(fals)As face ce-mi spune inima, as iesi cu ea pe ascuns(poate ti se pare ca-s lipsita de ratiune, dar nu pot da cuiva un sfat daca eu insumi nu l-as putea urma.

Ii clar oricat ai incerca nu poti sa-i schimbi parerea mamei tale(App care-i diferenta de ani intre mama ta si tatal tau?)

| alexandra095 a răspuns:

Zi cati este pritene nu pote sta in calea ei ea de parca nu ar fi avut prieteni