| baty a întrebat:

as vrea si eu o parere ce sa fac pe mai departe:
I-am spus fetei pe care o iubesc ce simt pentru ea si ea m-a refuzat nu vrea sa ne intalnim nu vrea sa imi mai de-a nici o sansa dar eu inca o iubesc si nu prea pot sa o uit ce credeti ca ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Andr3yyy94 a răspuns:

Daca tu chiar o iubesti, lasa-i o saptamana. Da-i putin timp sa se gandeasca. Apoi trimite-i un buchet de flori sau un trandafir si leaga-i o mica "scrisoare", un bilet unde sa ii scrii cateva cuvinte de dragoste, sa ii spui ce stimti pentru ea si cat de mult inseamna pentru tine. Insista, dar lasa-i si spatiu, nu ii acapara tot timpul. Da-i semnale mai discrete ca inca o iubesti (pentru ca ea a refuza) continua dar nu uita, nu o sufoca. Bftwinking funda?

4 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Nu cumva este minciunica " nu vrea sa ne intalnim " -

| Krosa a răspuns:

Pai daca esti barba trimitei buchete cu flori spune-i cat de mult o iubesti scrie-i poezi de dragoste.

| flamboyant a răspuns:

Spune-i ca daca nu vrea o omori si apoi te sinucizi incearca sa o sperii baga frica in ea si probabil va ceda va fi a ta, succes

| baty explică:

Problema e ca nu stiu sigur unde sta adica suntem amandoi la fac dar la fac diferite si sta in gazda si e cam greu sa ii aflu adresa dar nu e rea ideea si pentru flamboyant chiar crezi ca rezolvi ceva daca ii zici ca te sinucizi