| COлℋышкО a întrebat:

tongue
am si eu o intrebare caraghioasa...
si am nevoie de ajutorul vostruu.
duminika am o intilnire cu un prieten.*nu sintem pereche dar totusi totul e inainte. e ceva de genula acesta...si desi el doreste sa ne sarutam.desigur si eu la fel...
. nu m-am sarutat nikiodata.si nu stiu daca o sa reusesc sa o fac;(
. please sfaturi.desigur. funditatonguetongue

5 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Pupal dar decat odata.nu toata intalnirearolling on the floor sa nu creada ca esti o c**a disperata dupa elhappy

| anuska a răspuns:

Pai...daca ii prima intalnire nu te saruta pentru ca va crede ca esti usor de cucerit... daca nu sarutal asa simplu. doar pe buze si fal sa isi doreasca o a 2 a intalnire happy

| COлℋышкО explică:

Please dati-mi sfaturi pina duminica.

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Mie una nu-mi ies saruturile cu baietii pe care nu-i iubesc.Si asa ca nu ma sarut pana ce nu sunt sigura ca tin cu adevarat la acel baiat.Dar daca tot vrei sa incerci fiind prima ta experienta de genul acesta ghideaza-te dupa el si fa exact ce face el, incepand cu un pupic pe buze si pe urma urmeaza restul.

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Uite un sfat iubita; invata sa scrii.
Adica, nu te supara dar; suntem nu "sintem", pana nu "pina", intalnire nu intilnire.
Pai e simplu el te saruta tu inchizi ochii si te iei dupa el. Nu e neaprat sa-i bagi limba in gura, desi ar fi bine dar na. Spune-i sa te invete el!