| anonima01 a întrebat:

Sall! Voi ce i-ati cumpara unei bune prietene cadou de ziua ei tinand cont ca este astazi? Vreau idei plz. Fubda!

10 răspunsuri:
| VeronicaLL a răspuns:

Gandeste-te in primul rand daca are vreo pasiune (iar apoi te duci in magazinul de profil si gasesti de toate). Este o persoana cocheta? Asta inseamna ca ii va face placere daca ii vei oferi o esarfa frumoasa (ca tot e sezonul), un parfum, un produs cosmetic, bijuterii etc. Daca e o fire mai sportiva un rucsac. Daca ii place sa citeasca (intreab-o ce carte a citit ultima data), apoi te duci in librarie la sectiunea respectiva si te ajuta doamna de acolo cu o carte buna. Succes!

| coliflor a răspuns:

Stiu o carte electronica,eu am una si sunt foarte incantata de ea:muzica,video, radio, poze si cartile mele preferate.super cadou.

| LalLyBoOmD a răspuns (pentru coliflor):

Ce fel de carte electronica? Cum se cheama?

| Anca95 a răspuns:

Daca ii place sa citeasca cumpara-i 1 care super faina, daca nu poti alege o esarfa si un ceas, ceva simbolica care sa-i aminteasca mereu de tine!:*Have fun!

| anonima01 explică:

Sti ce cred eu? Ca ar trebui sa iti vezi de viata ta, daca ai asa ceva, si sa ma lasi pe mine in pace!

| anonima01 explică:

Nu ma apuc sa ma cert cu tine! Apropo tu nu stiai ca atunci cand dai o explicatie in plus se pune intre virguli?

| anonima01 explică:

Mare pacat!

| anonima01 explică:

Ce mi-ar placea sa vi in vizita prin Iasi, dar sa ma anunti si pe mine! Nu de alta, dar sa ma pregatesc si eu cum trebuie! Sa vorbesc cu cei mai solizi tipi pe care ii cunosc si pe care nu ii cunosc, mai mult ca sigur la cum ai vorbit de noi vor fi "super incantati" sa te cunoasca si sa iti faca o primire cum se cuvine, pardon cum ti se cuvine!

| anonima01 explică:

Prieteni imaginari ai tu! Crezi ca e atat de greu sa cunosti lume noua? Daca cunosti macar un tip solid este clar ca si ala cunoaste cativa si cum spuneam la cat de frumos ai vorbit si inca mai vorbesti de noi sunt mari sanse sa imi fac prieteni noi! Dar nu stau sa iti explic toate chestiile pe care tu nu le intelegi!
Sa vi tu la mine?! Nu ai sa patesti asta nici in cele mai frumoase vise ale tale! Apropo nu aveai sotie? Poate ai si tu treaba cu ea si ma lasi in pace!
Ai putea sa nu iti mai bati mintea cu atatea replici despre moldoveni ca oricum nu imi pasa ce zici! Eu stiu cum sunt eu si cei pe care ii cunosc si chiar nu imi pasa ce parere ai tu sau altcineva!

| bobomada a răspuns:

Eu merg cu ea si isi cumpara ce vrea, dar asa poti sa-i o poza si sa cumperi o rama mai frumoasa!