| anonim_4396 a întrebat:

as dori niste idei. Ce cadou sa ii iau unei prietene? tinand cont ca nu isi serbeaza ziua si doar m-a invitat la un suc. Frumos ar fi sa ii dau o mica atentie, dar ce? Apropo nu am un buget prea mare pentru cadoul ei happy deci nu vreau idei gen bijuterii din aur sau argint happy

Răspuns Câştigător
| Andreeac33 a răspuns:

Fugi la New Yorker din orasul tau si cumpara o bluzita la 12, 9-19, 9 lei.E mult mai eficient decat sa cumperi un lant sau ceva.

4 răspunsuri:
| Măriucaaaaaaa a răspuns:

Heyy. eu i-am luat prietenei mele un colier cu pandantiv in forma de bufnita. Sunt colierele acelea dragute gen vintage cu pandantive si sunt si ieftine si dragute. Da o tura prin magazine si sigur gasesti ceva! Bafta! :*

| andru10best a răspuns:

O cana simpatica sau un tricou pe care sa scrii cateva cuvinte care o reprezinta. Uite mai multe detalii aici http://www.surprizewow.com/cadouri/bluza-handmade-cu-personalitate/

| DeadlyRose a răspuns:

Buna Maria, sfatul meu e sa ii iei un colier dragut. si eu i-am luat prietenei mele la fel. si i`a placut. sper sa iti fie de folost. iti urez multa bafta!

| Andrada009 a răspuns:

Un buchet de flori, ceva simbolic daca e prietena apropiata ii poti lua ceva care sa va aminteasca de prietenia voastra spre exemplu o cana cu mesaj sau ceva de genul. Sper ca te-am ajutat :*