| Gabi2377 a întrebat:

Am o mare mica problema. big grin
Nici eu nici prietena mea nu ne am mai sarutat pana acum..nici unul cu celalalt nici cu altcineva. Am cat de cat idee cam ce va trebui sa fac dar mi-as dori sa imi spuneti niste sfaturi despre acest lucru, cam ce ar trebui sa facem si ce ar trebui sa nu facem.
Dau funda. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=rbWHL1GJvDw
Mai mult de atat nu am cum sa te ajut. :))

| peperonies a răspuns:

Esti sigur ca e prietena ta? si daca da, ea stie?

| girl971 a răspuns:

Bună! În opinia mea un simplu site nu ajuta prea mult.Îți voi spune experienta mea cu primul sărut. Eram în parc, iarna.Ieșisem cu niște prieteni.Era o zăpadă de 3 metri.Prietenii noștri au plecat acasă, iar eu am rămas cu acel băiat. Ne țineam de mana, iar nu știu cum am reușit sa ma împiedic de zăpadă și sa cad, tragandu-l de mana. Ne-am sărutat! Nici nu exista cuvinte sa exprim ce am simțit! Trebuie sa o faci sa se simtă în largul ei, calma, linistita.Nu încerca să faci cine știe ce smecherii, ca s-ar putea sa o depășească și sa iasă un moment penibil.Pur și simplu pup-o! Fără alte detalii!