| MihailDobrea53 a întrebat:

Salut, am 13 ani si parintii mei au divortat cand aveam 4-5-6 ani. In prezent stau cu bunicii si cu mama, recent am auzit ca este recomandat ca, copii cu parintii divortati sa mearga la psiholog. Eu nu am suferit, nu am intrat in depresie, nu am avut nici un fel de stare de depresie sau vreo stare de parere de rau niciodata, adica m-am acomodat si am acceptat chestia asta. Totusi credeti ca e nevoie sa merg la psiholog?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deloc, numai dacă crezi și simți tu asta!
De-și nu recomand, deoarece te vor face de bani fără / înainte să î-ți dai tu seama!
Cel mai bine să vorbești cu cineva într-o situație asemănătoare!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| blairelovesmusic a răspuns:

Nu ai nevoie de psiholog.