| stanciu2nd a întrebat:

Salut, am 14 ani, ce cadou as putea sa le fac parintilor pentru Craciun? Daca se poate sa fie un buget mai mic, multumesc!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei! eu spun că ai putea să le faci cadou ceva simplist și drăguț. ai putea să faci un album cu poze din diferite vacanțe sau de altundeva.
dacă vrei ceva mai simplu le poți lua o carte.
și cel mai simplu ar fi să le faci cadou o seară de filme în familie happy

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Un obiect util în bucătărie.

| Hellboy96 a răspuns:

Salut!
Ai putea sa le iei o cana, un ursulet, flori... Ceva de ce au ei nevoie.

| darialmscm a răspuns:

O cana, un tricou sau o buza, un parfum, doua ciocolate.

| BlackRose12 a răspuns:

Ai putea sa pui o poza cu voi 3 intr-o rama frumoasa si sa faci tu o felicitare, poti gasi tutoriale pe net. pentru parinti conteaza mai mult gestul, le arati ca ii iubesti nu ca esti in stare sa cumperi orice lucru de la magazin. Sarbatori fericite happy