| adrianamaria19481294 a întrebat:

Salut! am de facut un proiect la biologie despre "Comportamentul Parental la Mamifere", si nu stiu deapre ce să scriu, niste idei ca să pot căuta pe google?​

Răspuns Câştigător
| ZappyTv69 a răspuns:

Alege 4-5 mamifere și caută așa: "Comportamentul parental al *numele mamiferului ales de tine*". După caută printre site-uri și găsește informații în comun. După ce ai făcut asta la 4-5 animale, elimini numele lor și lasă doar partea care indică comportamentul big grin

1 răspuns:
| Andreioska a răspuns:

Cauta pe google