| IoanBotezatorul a întrebat:

Salut, am o piatra la rinichi. Ce se intampla sa iasa piatra in timpul sexului?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu bere iese

| darrio2007 a răspuns:

Nu ai nici pe drk! Nu ti-as dori sa simti acea durere.

| Violleta2022 a răspuns:

Imposibil asa ceva!
Cred ca nu ai avut niciodata dureri de la eliminat pietrele de la rinichi, ca sunt similare cu durerile de nastere, adica urli de durere si nu-ti arde tie de sex nici 2-3 saptamanai dupa aceea, cat inca este uretra ranita si doare de faci pe tine.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru DeeaDiDi123):

Este imposibil asa ceva!
Cand piatra se misca, apar durerile atat de mari, ca-i imposibil sa ai erectii sau sa te mai gandetsi la un contact sexual.
Am vazut barabti care urlau de durere, cand eliminau 1 piatra de 2mm si tu bati campii sa-si puan prezrevativ.
mai taci din gura, daca nu ai idee despre ce se vorbeste aici, ca asa ceva nu-i posibil, cand se elimina piatra cu multe ore inainte apar durerile.

| Hammurabi a răspuns:

E nasol dacă iese în timpul sexului.
O să rămână însărcinată și îl va naște pe Stoneman. laughing

| Lukasssz a răspuns:

Doar daca rupeti patu`.

| Saiko93 a răspuns:

Depinde la care bolovan te referi laughing

| Acidburn1 a răspuns:

Nu, pietrele acelea ies doar cand te urinezi. Urina vin din alta parte fata de sperma. sunt 2 vene diferite. asa ca da la buci fara griji

| pentagonulhexagonal a răspuns:

Jassmina si-a spart un dinte.