| Pandora_4997 a întrebat:

Salut.Am o problema.Prietenul cel mai bun al viitorului meu sot, vrea sa ne strice relatia, poate vrea sa ne desparta, nu stiu ce-i in capul lui, mereu se ia de mine, ma ofenseaza, ii pare ca el e cel mai sfint si incearca sa faca aceste lucruri in prezenta tuturor prietenilor nostri, indiferent ca suntem si cu alte persoane in momentul acela.Va rog frumos ajutati-ma si spuneti-mi ce pot sa fac.Am nevoie de ajutor.Multumesc mult

4 răspunsuri:
| Acadeeeaa a răspuns:

Spune-i viitorului tau sot de problema aceasta si sa vorbeasca el cu acel prieten:*.

| francesca89 a răspuns:

Pai nu te supara, pentru ce ai barbat langa tine daca nu'ti ia apararea? trebuia de mult sa'i dea una'n freza.raspunde'i cu aceeasi moneda, umileste'l in prezenta tuturor, sa vezi cum va sta pe curu' lui.

| Hirako a răspuns:

Sa-i spui iubitului tau asta, si sa nu mai umbli cu el. Daca te iubeste il si bate putin laughing.Nu stiu despre tine, dar daca cineva ma ofenseaza il face de rusine in 2 minute maxim. Talent de avocat innascut ^^Oricum, daca vrei sa te iei de el gandeste-ti fiecare vorba de 2 ori.

| Atlas a răspuns:

De vina poate fi gelozia, iar putina indiferenta din partea ta este binevenita. El poate ca face aceste "faze" de fata cu oricine pentru a arata ca este superior, dar tu nu trebuie sa-i permiti chiar daca este cel mai bun prieten al viitorului tau sot. In plus ii poti spune si lui de adevaratul sau prieten. Succes!